Haber

Bursaspor’dan Devlet Bahçeli’ye

Bursaspor yönetimi, kulübü ziyarete gelen MHP Nilüfer İlçe Başkanı Levent Karakoç ve beraberindeki heyete MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adının yazılı olduğu forma verdi. MHP heyeti yarın Bahçeli’ye formayı vereceklerini söyledi.

MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Levent Karakoç ve beraberindeki heyet Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerini ziyaret etti. Futbolcularla bir araya gelerek galibiyetten dolayı tebriklerini ileten MHP Bursa İl Teşkilatı, bundan sonraki maçlar için de başarılar diledi. Kalkancı, “Size Cumhurbaşkanımızdan selamlarımı iletiyorum. Yarın inşallah selamınızı ve hediyelerinizi kendisine götüreceğim. Tekrar tebrik ediyorum. Azminiz ve inancınız bize, şehrimize ve taraftarımıza umut oldu. İnşallah. Bursaspor bu azim ve umutla hak ettiği yerlere ulaşacaktır.Ne yapalım geliyorsa sonuna kadar yanınızda ve arkanızda olmaya devam edeceğiz.”

Bursaspor Lideri Ömer Furkan Banaz ve yönetim kurulu, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin isminin yazılı olduğu MHP heyetine forma takdim etti. – BURSA

bunyanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu