Haber

Heyecan ve inançla doluyuz. 13. Cumhurbaşkanı Adayı; Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu, 12 Şubat 2022’de kurulan 6’lı masanın 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı oldu.

Türkiye ve dünya gündeminin merak ettiği soru yanıtlandı;

6 Mart 2023’te Türkiye çok değerli bir olaya tanık oldu. Hem ekranların başında hem de parti genel merkezi önünde onbinlerce kişinin merakla beklediği Cumhurbaşkanı adayı kim olacak sorusunun cevabı 6’lı masanın basın açıklamasıyla netleşti. dün masa Buna göre 13. cumhurbaşkanı adayı CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

Coşku ve inançla doluyuz

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, bahisle ilgili bir dizi açıklama yaptı; “Adayın açıklanacağı tarihi öğrenince teşkilatımızla birlikte hemen Ankara’ya, CHP parti binamıza doğru yola çıktık. Büyük bir heyecan ve umutla parti binamıza ulaştığımızda gördüğümüz coşkulu kalabalık bize hala umudun olduğunu gösterdi.”

6 masa mimar kazandı, Türkiye kazandı

Konuşmasına devam eden 6’lı masanın mimarı V. Özkan ve birçok farklı görüşün uyumunu tek masada birleştiren CHP Genel Liderimiz. Kılıçdaroğlu’nun sağduyuyla adaylığını çok doğru ve yerinde buluyorum Sayın Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi hep birlikte kazanacağız.

Tüm Türkiye’ye şimdiden hayırlı olsun.

Özkan, “Birleştirici, liyakate dayalı, adil, barışçıl, özgürlükçü, dayanışmasız bir Türkiye bizi bekliyor. Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu canı gönülden kutluyor, başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu