Yaşam

Lüleburgaz Belediyesi: Kadın girişimcilere eğitim!

Lüleburgaz Belediyesi, Koç Holding, Aygaz ve Yönderle Akademi iş birliğinde “W – Energy For Innovation” projesi kapsamında 7 Mayıs’ta LYFA’da “Temel Düzeyde Girişimcilik Programı” eğitimi gerçekleştirilecek. Eğitime katılmak isteyen 18-40 yaş arası kadınlar, 5 Mayıs’a kadar Lüleburgaz Belediyesi’nin kurumsal internet sitesinde yer alan ilgili haberde yer alan online başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirler.

Lüleburgaz Belediyesi’nin çeşitli alanlarda iş birliği ile düzenlediği eğitimler tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda LYFA’da Koç Holding, Aygaz ve Yönderle Akademi iş birliğiyle gerçekleştirilen “W – Energy For Innovation” projesi kapsamında Yonderle Academy Kurucusu Dr. Melih Taha Aytep tarafından temel düzeyde girişimcilik programı eğitimi verilecek. Eğitimden yararlanmak isteyen 18-40 yaş arası kadınlar, 5 Mayıs’a kadar www.luleburgaz.bel.tr haber sekmesinde yer alan bahisle ilgili haber bölümündeki online başvuru formunu doldurabilecek.

Çeşitli eğitimler alacaklar

Girişimci olmak isteyen kadınlara yönelik düzenlenecek etkinlikte; Kendi kendine liderlik becerileri, takım dinamikleri ve takım kültürü, temel girişimcilik çerçevesi, temel girişimcilik modelleri, kurumsal fikir oluşturma ve geliştirme, tasarım odaklı düşünme, kurumsal sunum oluşturma ve asansör konuşması konularında eğitimler verilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu