Yaşam

Oyuncu Gözde Kaya, “Kedi ve köpekler için fare zehri var” deyince Eda Ece çileden çıktı: Bunu yapanlar insan değil

Ramo ve Better Than You gibi dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu Likeilen Kaya sosyal medya hesabında, İstanbul Göztepe’de bazı parklara köpekleri öldürmek için fare zehiri konulduğunu iddia etti. Paylaşım kısa sürede sosyal medyada gündem olduktan sonra oyuncu Eda Ece’den tepki gecikmedi.

“KEDİ VE KÖPEKLERİ ÖLDÜRMEK İÇİN FARE ZEHİRİ TAKILIYOR”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla köpeklerin zehirlendiğini belirten Sevilen Kaya, “Göztepe Özgürlük Parkı, Çiftehavuzlar sahili, bu civarda ve bizim görmediğimiz civarda kedi ve köpekler ölsün diye fare zehiri konulmuştur. Biliyorsunuz çevremizde köpeklerin zehirlendiğine dair haberler ve hatta görüntüler var.Lütfen çok dikkatli olun ve lütfen bu bilgiyi paylaşın!Köpeklerinizde halsizlik,titreme,kusma vs. acil müdahale lütfen. Kötülükleriniz bir gün bitecek mi” dedi.

EDA ECE: SENİN GİBİ GERÇEKLERİ ZEHİRLEMEK LAZIM

Gözde Kaya’nın paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu ve tepkiler de beraberinde geldi. Köpeklerin zehirlendiği iddiasına sessiz kalmayan Eda Ece, “Bunu yapanlar siz insan değilsiniz, yaşam hakkına saygınız yok. Acımasızsınız, canisiniz. Gerekiyor. Senin gibi yüreği acımasız olanları zehirlemek. En büyük tehlike sensin, onlar değil. Topluma zarardan başka bir şey getiremezsin. Bu kötülük” dedi.

cungusajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu