Ekonomi

‘Ticaret’ten Keşan’dan Almanya ziyareti

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Koru ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kemalettin Uslu ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile Keşan İlçe Milli Eğitim Ziyaretlere Müdür İlhan Saz da katıldı.

Kurul; Kreishandwerkerschaft Essen – Mesleki Eğitim Odası, DVS Bezirksverband – Yetişkin Eğitim Merkezi, Ruhr Bahn, Tren ve Vagon Üretimi Eğitim Merkezi, Berufskolleg West – Meslek Lisesi ve Gtü-Pnüftstelle – Araç Muayene İstasyonu’nu ziyaret ederek yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde burada okuyan öğrencilerin staj ve iş hayatına entegrasyonu konusunda izlenen yollar, Halk Eğitimi Merkezinde Sanayi ve Teknoloji alanlarında yaptıkları çalışmalar, istihdam edilebilirlik süreçlerinin nasıl gerçekleştiği ve topluma katkıları anlatıldı. bölge ekonomisi yerinde incelenmiş, bölgemizde eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik tüm proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgi verilmiştir. bilgiler paylaşıldı.

KTSO’nun ziyaretlere ilişkin sosyal medya paylaşımına ilişkin olarak, “Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması (IQVET-III) Hibe Programı, Sözleşme Makamı TC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birlik ve Mali Yardım Dairesi TREESP2.1. .IQVETIII/P-03/60 nolu projemiz ile bölgemize kazandırdığımız Avrupa Birliği Projemiz “Trakya Metal ve Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Sektörel Yetkinlik Geliştirme Merkezi” kapsamında Meclis Başkanımız Ahmet Koru, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, AB Projemiz, Borsa Meclis Başkanı Kemalettin Uslu ve Keşan TSO Heyetimizdeki Yöneticilerimiz, Öğretmenlerimiz ve İş İnsanları ile birlikte yürütülmüştür.” terimler yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu